"تمام کتاب" را بیشتر بشناسید

پولس رسول در دومین رساله خود به تیموتائوس فصل ۳ آیه ۱۶ به ما حقیقتی ژرف را یادآور می‌شود و آن این که “تمام کتاب” منظور تمام کتابهای کتاب مقدس است که از الهام خداست و به همین منظور شایسته است که ما درباره مروارید‌های نهفته در این کلام تغییر ناپذیر الهی کنکاش کنیم و با محتوای آن و همچنین کاربرد آیات کلام خدا در زندگی خود آشنا شویم. در این راستا برنامه‌های زیادی توسط سازمانهای گوناگون مسیحی و کلیساهای مختلف در سراسر جهان تهیه شده است که یکی از عمیقترین و در عین حال ساده ترین برنامه‌های تولید شده در این راستا را می‌توان برنامه “تمام کتاب” نامید.
این سری برنامه‌ها ۱۴۰۰ قسمت است که توسط ایمانداران مسیحی کلیسای برادران تهیه و تولید شده است توسط تیم مجربی از مسیحیان ایرانی شامل الهیدانان، مترجمان، ویرایشگران متن، صدا پیشگان، ویرایشگران صدا و تصویر و همچنین جمع عظیمی از افرادی که در خدماتی مانند امور مخاطبین و نیز صفحات اجتماعی فداکارانه تلاش می‌کنند، تولید شده است تا با مرور تمام ۶۶ کتاب (کتاب مقدس) از پیدایش تا مکاشفه آیه به آیه این کلام زیبا را مطالعه نموده و با زبانی که به فرهنگ خارمیانه‌ای ما نزدیک می‌باشد آن را تعلیم دهند، این عزیزان در خدماتی مانند شبانی کلیسا‌ها، تدریس در دانشگاه‌های علم الهی مسیحی ونیز سازمانهای خدماتی مسیحی دارای تجربیات فراوانی بوده و می‌دانند که چگونه کلام خدا را به سادگی تعلیم دهند تا کلیسای خدا را در راستای شناخت خدا و خدمت به قوم خدا تجهیز نمایند.

در ادامه ...

چنان چه این برنامه‌ها را در طول هفته بصورت مرتب دنبال نمایید و هفته‌ای پنج برنامه را مشاهده بفرمایید، شما می‌توانید به مدت پنج سال موفق شوید تا تمام کتاب مقدس را خوانده و آن را به دقت مطالعه نموده و کاربردهای عملی آن را در زندگی خود کشف نمایید. چنان که کلام خدا می‌فرماید که کشف کلام او نور می‌بخشد، دعا و امید ما این است که شناخت بیشتر کلام خدا زندگی شما را هر روز بیشتر از معرفت مسیح منور فرماید و باشد که همچنان که افکار شما با کلام خدا پر می‌شود، غنا و ثمرات آن در زندگی شما بیشتر شود.
این برنامه ها را می‌توانید به صورت مرتب از طریق شبکه‌های تلوزیونی مسیحی فارسی زبان مانند شبکه‌‌های Sat 7 Pars ، Mohabat ، seven ، ICnet مشاهده فرمایید و همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه YouTube این برنامه و یا دیگر صفحات اجتماعی برنامه “تمام کتاب” این برنامه‌ها را دنبال نمایید در ضمن شما می‌توانید از طریق همین تارنما در قسمت برنامه‌های تلوزیونی برنامه‌های پخش شده را مشاهده بفرمایید.

چنان چه سوالاتی در زمینه کتاب مقدس برای شما ایجاد می‌شود، می‌توانید آنها را با همکاران ما مطرح کرده تا آنها در اسرع وقت به سوالهای شما پاسخگو باشند.

اگر نیاز به دریافت کتاب مقدس دارید اینجا را کلیک کنید

تیم تمام کتاب

کشیش منصور خواجه پور

مدیر پروژه تمام کتاب

کشیش منصور خواجه‌پور در خانواده‌ای مسلمان چشم به جهان گشود.

در سن ۱۴ سالگی پس از بازگشت از حج عمره و یک سال پس از انقلاب اسلامی سال ۵۷ به جهت مبارزه با مسیحیان در شهر مشهد برای اولین بار به کلیسای انجیلی رفت.

بیشتر بخوانید

یاشار تاجانی

مدیر روابط عمومی بخش فارسی زبان

من یاشار تاجانی متولد ۱۹۸۰ از تهران هستم.

فارغ‌ التحصیل رشته کارگردانی و بازیگری و همچنین رشته گرافیک از تهران.

در حال حاضر دانشجوی سال سوم رشته الهیات در دانشکده الهیات پارس می‌باشم.

بیشتر بخوانید

محسن خواجه‌پور

گوینده و مدیر دوبلاژ

من محسن خواجه‌پور متولد ۱۹۸۱ .

من در زمینه دوبلاژ و مهندسی صدا مشغول به فعالیت می‌باشم .

در سال ۲۰۱۴ پیغام انجیل را شنیده و ایمان آوردم و در همان سال  شروع به همکاری  با شبکه‌های مسیحی فارسی زبان کرده و به عنوان گوینده و مدیر دوبلاژ مشغول به خدمت شدم.

بیشتر بخوانید

صنم صالحی

کارگردان و مجری

من صنم صالحی متولد سال ۱۹۸۰

در سال ۲۰۰۰ از کارگاه آزاد بازیگری امین تارخ،فارغ التحصیل شده و در همان سال در رشته (نمایش و بازیگری) وارد دانشگاه سوره تهران در مقطع کارشناسی شدم.

فعالیت حرفه ایی خود را از همان سال آغاز کرده …


بیشتر بخوانید

آموزش آیه به آیه با بهترین اساتید کتاب مقدس
معلیمن کتاب مقدس

یوسف ریاض

استاد الاهیات

اسامه عاطف

معلم الاهیات

اسحاق ایلیا

معلم الاهیات

عصام عزت

معلم الاهیات

معین بشیر

معلم الاهیات

فایز فواد

معلم الاهیات

امین هلال

معلم الاهیات

خالد فیلیپس

معلم الاهیات

عادل حبیب

معلم الاهیات

فرید زاکی

معلم الاهیات

صفوت تدروس

معلم الاهیات

محب نصیف

معلم الاهیات

عصام خلیل

معلم الاهیات

افرایم فخری

معلم الاهیات

عادل حبیب

معلم الاهیات

تعالیم و برنامه ها را از این صفحات در شبکه ها اجتماعی دنبال کنید